x

Якість

Якість гранітної продукції, що виробляється на підприємстві, ретельно контролюється на кожній стадії дроблення та сортування. Власна обладнана лабораторія обумовлює контроль за показниками продукції, що випускається, на відповідність всім нормам та вимогам.

 Основними контрольованими параметрами є:

  • лещадність;
  • морозостійкість;
  • марка щебеню за міцністю;
  • клас щебеню за вмістом радіонуклідів.

(щебінь з природного каменю, гравій та щебінь з гравію з щільних гірських порід з середньою густиною зерен понад 2,0 г/см 3 , що застосовуються в якості великих заповнювачів для важких бетонів, для дорожніх та інших видів будівельних робіт)

(камінь бутовий, який отримується із щільних гірських порід з середньою щільністю не менше ніж 2000 кг/м 3 , з осадових порід - не менше ніж 1200 кг/м 3 . Камінь бутовий застосовують згідно з будівельними нормами і правилами для фундаментів та стін будівель і споруд, в якості заповнювача для бутобетону при будівництві бетонних і залізобетонних масивних споруд, для підмостків і берегоукріплювальних робіт, а також при улаштуванні і ремонті автомобільних доріг)

(пісок із відсівів дроблення вивержених гірських порід із середньою густиною зерен понад 2000 кг/м 3 , що утворюється при виробництві щебеню відповідно до ДСТУ Б В.2.7-75 і ДСТУ Б В.2.7-204. Пісок використовують в якості заповнювача під час виробництва важких бетонів, бетонних виробів, будівельних розчинів, будівельних сумішей, при упорядкуванні і плануванні територій, при виконанні дорожньо-будівельних та інших будівельних робіт)

(мінеральні дорожньо-будівельні нерудні матеріали: щебінь, гравій, щебінь з гравію, суміші (щебенево-піщані, гравійні, гравійно-піщані) залежно від походження: - з природного каменю, у тому числі з порід, що попутно видобувають, та відходів збагачення; - …)

Регулярні лабораторні дослідження підтверджують відповідність продукції всім заявленим стандартам.

 

Лабораторія ПрАТ «Запорізьке кар’єроуправління» відповідає вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» та забезпечує технічну компетентність при проведенні вимірювань згідно з галуззю «Виробництво щебеню гранітного, каменю бутового, піску з відсівів подрібнення».

ПрАТ «Запорізьке кар’єроуправління» відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги».

Лабораторія